
Selfie tocht
Supervet familieuitje of kinderfeestje.
De selfie is niet meer weg te denken uit het dagelijks leven. Tijdens deze selfie tocht ga je op zoek naar bijzondere objecten en gaat deze samen met je groep fotograferen. Onderweg zijn er ook nog een aantal opdrachten die je moet uitvoeren om er uiteindelijk met de prijs vandoor te gaan! Voorafgaand krijg je een korte introductie en al een aantal fotografie tips over hoe je de beste selfie maakt.
Vervolgens ga je in groepjes op pad om de opdrachten die in je selfie paspoort staan allemaal uit te voeren. Onderweg leer je fotograferen, werk je in teamverband en zul je moeten overleggen en samenwerken. Wie neemt de leiding, en wie is de creatieve denker. Heb je alle opdrachten goed uitgevoerd? Dan is jullie groepje de winnaar van de dag.
Kortom, het is een super gave, actieve, creatieve en gezellige activiteit, met een blijvend resultaat als herinnering!
Dit is helemaal hip, hot & happening voor kids vanaf 8 jaar. Het programma duurt gemiddeld 2 – 2,5 uur.
De selfietocht is vanaf verschillende locaties te organiseren. In het bos, de stad, thuis, in je eigen buurt…..
Wat heb je nodig een mobiel of Ipad en het doe het selfie pakket van Flitzer!
Meer info vind je uiteraard op hun site. Klik hiervoor op de roze button.
TIP: Flitzer organiseert ook een supertof Glamour foto kinder feest. Kijk hier maar eens!
Flitzer!
De Noord 45
6001 DA Weert
Prijs
Kosten basispakket €95, bestaat uit 8 personen.Toon op kaart
Meer inspiratie


Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.
You Jump Eindhoven
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Eindhoven
Speelpark Klein Zwitserland
Een dag vol speel plezier beleef je in Speelpark Klein Zwitserland in Tegelen, Noord-Limburg!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.
11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!