
Kabouterpad
Loop het Kabouterpad en vind alle Kabouters samen met je vriendjes.
Voor de kleintjes is er het spannende Kabouterpad! Je krijgt een kaboutermuts op en wordt geschminkt. Tijdens de wandeling kun je verschillende opdrachten maken die helemaal bij het seizoen passen. Na de wandeling krijg je zelfs nog een leuk aandenken! Wie gaat er de meeste kabouters vinden?
Recreatiepark TerSpegelt ligt midden in de Brabantse Kempen en heeft activiteiten voor zowel jong én oud! Naast het Kabouterpad heeft het bijvoorbeeld een unieke PumpTrack baan voor de echte waaghalzen of het unieke overdekte water- en zandspeelparadijs, SterrenStrand.
Bij Recreatiepark TerSpegelt kan je natuurlijk ook overnachten in je eigen tent of caravan. Geen eigen tent of caravan? Geen probleem! Er zijn super leuke huuraccommodaties voor families met kinderen, zoals een echte TipiTent waarin je kan overnachten!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomervakantie uitjes
Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.