Toasted & Roasted
Lekker eten met het hele gezin doe je bij Toasted & Roasted - Tosti's & Burgers in Eindhoven.
Bij Toasted & Roasted – Tosti’s & Burgers kun je even lekker tot rust komen en genieten van een moment met het hele gezin, onder het genot van lekkere hapjes!
Hun specialiteit!
DE TOSTI & DE BURGER.
Zij houden van AMBACHTELIJKE BEREIDINGEN met EERLIJKE & KWALITATIEVE PRODUCTEN. Zo zorgen ze iedere dag weer voor een smaakvolle belevenis! Bij hun kun je in een ongedwongen sfeer genieten van de vele tosti’s & burgers die op het menu staan. Jij bestelt, wij doen de rest. Of je nu snel wilt eten of rustig de tijd wilt nemen, het is helemaal aan jou!
Voor kids is er bijvoorbeeld de Vleeshouwer. Warme, malse beenham met kaas en een bakje ketchup. Wat er verder op het menu staat? Toast met salades, yoghurt granola, koffie en thee, zoete lekkernijen in de vorm van taart en koek, soepen, smoothies en natuurlijk compleet verzorgde ontbijtjes!
Voor een uitgebreide menukaart klik je op de roze button.
Na de lunch eropuit met de kids? De leukste uitstapjes vind je in onze Uitagenda!
Toasted & Roasted
Nieuwstraat 23
5611 DA Eindhoven
Openingstijden
Ma 11:30 – 20:00Di 11:00- 20:00
Wo 11:00 – 20:00
Do – 11:00 – 20:00
Vr – 11:00 – 21:00
Za – 11:00 – 20:00
Zo 11:00 – 19:00
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
Tips voor Hemelvaartweekend
Een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis én uit, gezellig met je eigen gezin of met vrienden.
Tof kinderfeestje bij Hollywood Entertainment Center Eindhoven
Onlangs mocht onze Kidsproof-reporter het kinderfeestje testen glowgolfen en simracen bij Hollywood Entertainment Center in Eindhoven. Een feestje vol plezier en actie. De kids hebben genoten van alle verrassingen.
11x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.