Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Toasted & Roasted

Lekker eten met het hele gezin doe je bij Toasted & Roasted - Tosti's & Burgers in Eindhoven.

Bij Toasted & Roasted – Tosti’s & Burgers kun je even lekker tot rust komen en genieten van een moment met het hele gezin, onder het genot van lekkere hapjes!

Hun specialiteit!

DE TOSTI & DE BURGER.
Zij houden van AMBACHTELIJKE BEREIDINGEN met EERLIJKE & KWALITATIEVE PRODUCTEN. Zo zorgen ze iedere dag weer voor een smaakvolle belevenis! Bij hun kun je in een ongedwongen sfeer genieten van de vele tosti’s & burgers die op het menu staan. Jij bestelt, wij doen de rest. Of je nu snel wilt eten of rustig de tijd wilt nemen, het is helemaal aan jou!  

Voor kids is er bijvoorbeeld de Vleeshouwer. Warme, malse beenham met kaas en een bakje ketchup. Wat er verder op het menu staat? Toast met salades, yoghurt granola, koffie en thee, zoete lekkernijen in de vorm van taart en koek, soepen, smoothies en natuurlijk compleet verzorgde ontbijtjes!

Voor een uitgebreide menukaart klik je op de roze button.

Na de lunch eropuit met de kids? De leukste uitstapjes vind je in onze Uitagenda!

Toasted & Roasted

Nieuwstraat 23

5611 DA Eindhoven

Openingstijden Ma 11:30 – 20:00
Di 11:00- 20:00
Wo 11:00 – 20:00
Do – 11:00 – 20:00
Vr – 11:00 – 21:00
Za – 11:00 – 20:00
Zo 11:00 – 19:00
Mail direct

Mail direct naar Toasted & Roasted

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven

Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.

4x trakteren op een unicorn

Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren)

3x Tie dye shirt maken!

Heeft jouw dochter al gevraagd naar het "tie dye en"? Bij ons gaat het nergens anders meer over! Loïs (12 jaar) legt stap voor stap uit hoe je dit kunt doen samen met je dochter of zoon. Lees je mee?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief