Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

040 BMX Park

Te gek BMX Park op Strijp-S.

040 BMX Park Ligt in Strijp-S. Een super locatie. Daar kun je je tricks laten zien op een te gekke baan.

Het dragen van een helm is verplicht wanneer er gebruik gemaakt wordt van de obstakels in het 040 BMX Park. Het is ook aan te raden om handschoenen, knie-, scheen-, elleboog- en enkelbescherming te dragen. Het Park is te betreden gedurende reguliere openingstijden met een BMX, MTB of step. 

Wil je graag leren BMX-en en de basis onder de knie krijgen of juist nog beter worden dan je nu al bent op een BMX fiets? Schrijf je dan nu in voor de BMX lessen bij 040 BMX Park. Je wordt ingedeeld op niveau en zal in een groep zitten met gemiddeld 3 tot 5 deelnemers. 

Neem eens een kijkje voor meer informatie over het 040 BMX Park op hun website. Klik hiervoor op de roze button.

Tip: Meer sportclubjes vind je in ons overzicht!

040 BMX Park

Klokgebouw 52

5617 AH Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar 040 BMX Park

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Fun Beach

Fun Beach is het ultieme zomeruitje voor kids. Met spetterend aquapark en plezier aan het water.

Kidstraining boulderen

Een sportief en uitdagend is de training bij Boulder Veldhoven.

Fun Forest Venlo

Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.

Docus de das avonturenpad!

Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Heerlijke ijssalons in Eindhoven en omgeving.

Het zal je niet verbazen maar mijn kids zijn echt dol op ijs. En wij natuurlijk ook. Het is voor ons dan ook geen straf om de lekkerste ijssalons te ontdekken

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

10 gezonde knutseltraktaties

School wil gezonde traktaties. Onze kinderen willen knutseltraktaties, dus maakten wij 10 gezonde knutseltraktaties!

4x trakteren op een unicorn

Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!