
De Leemer Hoef
Heerlijk eten met het hele gezin? De Leemer Hoef is echt een aanrader! Én kindvriendelijk!
Deze eeuwenoude boerderij omarmt je meteen bij binnenkomst. Heerlijk eten buiten de deur in een unieke setting en Brabants sfeertje.
Maandag en dinsdag zijn ze gesloten. De andere dagen geopend vanaf 12:00 uur.
Voor een heerlijke, ontspannen en gezellige lunch of heerlijk diner is de Leemer Hoef in Waalre écht een aanrader op een prachtige plek.
Voor meer informatie check de website. Dit doe je door op de roze button te klikken.
Tip: Lees jij onze nieuwsbrief al? Regelmatig tips zoals ‘kindvriendelijk uit eten waar doe je dat’ in je mailbox!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.