Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hele dag natuur

Een dag vol vogelplezier in het heempark!

Op zondag 26 januari is er weer een hele-dag-natuur-voor-kinderen in het heempark, die helemaal in het teken staat van vogels in de winter. Voor één dag verandert het heempark in ’n Vogeltjesbos en gaan kinderen aan de slag met het maken van pindaslingers en andere overheerlijke vogelhapjes.

Tijdens een wandeling door het Vogeltjesbos kan iedereen meedoen met verschillende natuuractiviteiten. De kinderen gaan vogels kijken onder begeleiding van een échte vogelaar en tellen mee met de Nationale Tuinvogeltelling. Iedereen mag iets lekkers maken voor de vogels-thuis. Onder de verhalenboom wordt het prentenboek voorgelezen.

Kom je ook? De verrekijkers liggen al klaar!

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Heempark Frater Simon Deltour

Genneperweg

Eindhoven

Openingstijden 11:00-16:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Heempark Frater Simon Deltour

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Speeltuinen weer open

De leukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven en Noord-Limburg op een rij.

Eropuit in België

Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Heb jij deze al ontdekt? Benieuwd!

Openingsweekend preHistorisch Dorp

Een weekend vol geschiedenis, verhalen en plezier voor jong en oud!

Bing’s dagje uit

Bekend van tv, gebaseerd op de boeken van Ted Dewan!

Uitgelicht

GRATIS mini-zine vol inspiratie voor Pasen

Nu tot 25% korting bij RCN vakantieparken…

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste buitenspeeltuinen van Noord-Limburg vind je hier op Kidsproof Eindhoven

Deze 7 toffe buitenspeeltuinen liggen in Noord-Limburg. Iets buiten Eindhoven maar zeker de moeite waard. De kids zullen hier heel veel speelplezier beleven. Check vooraf altijd even de site van de speeltuin met de actuele openingstijden.

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief