Zwembad de Wedert
Buiten en binnen zwemmen en duiken van een duikplank van 3 meter!
De gemeente Valkenswaard heeft één zwembad met een binnen- en een buitenbad. Het buitenbad bestaat uit een mooi recreatiebassin in de vorm van een vijver en een duikbassin van 4 meter diep. Het duikbassin heeft een hoge duikplank van 3 meter en twee kleine duikplanken van 1 meter!
Het buitenbad ligt aan een groene natuurlijke omgeving en er is een grote ligweide met speeltoestellen voor kleine kinderen. Je kids hoeven zich niet te vervelen als ze niet in het water liggen! Er is schoon sanitair, wat wij heel plezierig vinden en omkleedhokjes. Bij de buitendouches kun je heerlijk afspoelen na een duik in het zwembad!
Voor actuele openingstijden check je de website via de roze button. Deze zijn voor het buitenbad afhankelijk van het weer, het moet 20 graden en droog zijn!
Tip: er zijn meer zwembaden in de regio! Zowel binnen als buiten!
Zwembad de Wedert
Pastoor Heerkensdreef 29
5552 BG Valkenswaard
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x toffe binnenspeeltuinen in Noord-Limburg
Ook in Noord-Limburg heb je echt leuke binnenspeeltuinen waar je helemaal los kunt gaan.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
13 pareltjes in de Maashorst
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.