All In Veldhoven Honkbal
Ben jij klaar om in een van de gezellige honkbalteams te spelen?
Honkbal is een sport voor iedereen! Bij All In bieden we honkbal al aan vanaf 6 a 7 jaar. Kinderen komen dan in het U12/Pupillenteam, waar ze samen met leeftijdsgenoten beginnen bij de basis om zo door te groeien naar complexere spelsituaties en complexe wedstrijdtactieken.
All In heeft momenteel 7 teams, verdeeld over 4 leeftijdsgroepen, van 6 jaar tot 50+ jaar. Iedereen heeft bij All In een plek, of je nieuw bent met Honkbal of juist al veel ervaring hebt. Kom vooral een keer gratis proeftrainen en ontdek hoe leuk honkbal is!
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
21x zo versla je de winterdip!
Met deze vrolijke activiteiten gaan jullie lachend de donkere dagen door. Nu alleen nog wachten op die glimlach, schaterlach of slappe lach!
13 pareltjes in de Maashorst
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.