
Beverland Maaseik
Een reusachtig kinderpretpark in Maaseik in België! Super leuk om te ontdekken.
Laat je verbazen door de leuke attracties in Beverland! Voor elke leeftijd zijn er aangepaste speeltoestellen.
Zo heb je een fijne peuterzone, waar de kleintjes rustig kunnen spelen met leeftijdgenootjes.
Voor de wat grotere kinderen is er een sweeper. Pas op, voor je het weet word je omver gesweept!
Wat ook super gaaf is, zijn de botsauto’s natuurlijk.
Er is ook een heel grote buitenspeeltuin met een grote klimtoren, een klimvulkaan, een enorme schommel en een springkussen.
Ga er vooral zelf naartoe om nog meer toffe attracties te ontdekken!
Deze toffe binnenspeeltuin ligt in België, en is 35 minuten rijden vanaf Eindhoven.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!
Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.