Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Keizer eten & drinken

Sportief bezig zijn met het hele gezin en daarna uitrusten onder het genot van een hapje en een drankje!

Leuke dingen doen in de bosrijke omgeving van De Keizer eten & drinken in Eersel. Vanaf de tegenovergelegen Natuurpoort starten bijvoorbeeld verschillende leuke wandel- en fietsroutes. Ook is er een Kabouterpad, welke dagelijks te lopen is. Tijdens de wandeling krijgen de kinderen een echte kaboutermuts, seizoensgebonden opdrachtjes, een pakje drinken en wat lekkers voor onderweg. Ook vind je naast De Keizer een 18-holes midgetgolf baan en een KinderBoerderij met dieren zoals Victor het varken en de gebroeders alpaca.

Na het doen van een van deze activiteiten kun je bij De Keizer eten & drinken aanschuiven voor een drankje, een heerlijke lunch of een uitgebreid diner. Ook voor de kleintjes is er volop keuze uit lekkere kindergerechten. Uiteraard is er ook hier aan vermaak voor de kids gedacht. Zo kunnen ze springen op de airtrampoline en hobbelen op het hobbelpaard.  De kinderen kunnen zich hier uitleven terwijl de ouders genieten van een lekker drankje en/of hapje op het terras.
Kortom, genieten voor jong en oud!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Meer fijne tips vind je hier!

De Keizer eten & drinken

Postelseweg 88

5521 RD Eersel

Mail direct

Mail direct naar De Keizer eten & drinken

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

Springplezier bij You Jump Eindhoven

Gave tricks en stunts leren of rennen en vliegen door het trampolinepark: beleef het bij You Jump Eindhoven!

Kans maken op 1 van de 3 Creatieve Droom & Doeboeken van Jill Rocket? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief & doe mee!

Aanmelden nieuwsbrief