Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje Air World

Kom met je vriendjes en vriendinnetjes naar Air World in Roggel. Het perfecte kinderfeestje.

Air World! Een super vette wereld van mega grote opblaasbare glijbanen, een storm- en survivalbaan, een klimwand, jumpkussens en nog veel meer!

Deze belevenis wordt extra cool met de speciale effecten van blacklight, lasers en muziek. Kom niet alleen springen, glijden en klimmen maar daag ook je vriendjes en vriendinnetjes uit voor een heuse obstacle run op onze storm- survivalbaan!

Wie gaat als snelste over alle hindernissen?

Test jouw kracht, balans en uithoudingsvermogen op de mega grote glij-, klim- en stormbanen en bezoek de 11 air-arena’s.

De perfecte combinatie van fun en sportiviteit!

Combineer je bezoek aan de E-Village Air World met onbeperkt gamen en laserschieten.

Ga naar de site voor meer info. Klik hiervoor op de roze button.

Daag je familie eens uit. Dan kan ook bij E-Village!

E-Village Roggel

Heldensedijk 3

6088 NT Roggel

Openingstijden Woensdag van 14.00 tot 17.00 uur
Zaterdag van 14.00 tot 17.00 uur
Zondag van 13.00 tot 17.00 uur
Mail direct

Mail direct naar E-Village Roggel

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

Toffe zomervakantie uitjes

Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven

Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief