
Speelbos ’t Slingerperdje
Laat je fantasie de vrije loop in het Speelbos 't Slingerperdje in Bladel.
Het Speelbos ’t Slingerperdje is een heerlijke plek waar kinderen hun fantasie kunnen prikkelen. Maak zelf je eigen boomhut, klim in bomen, slinger in een touw en loop over een touwbrug. Of klieder lekker met de waterpomp. Genoeg te beleven.
Het speelbos is gratis te bezoeken tussen zonsopgang en zonsondergang.
Wil je een feestje organiseren in het speelbos? Dat kan en mag indien je je aan de afspraken houdt.
Klik voor meer info op de roze button.
Speelbos 't Slingerpedje
Egyptischedijk 15
5531 NE Bladel
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?