
SummerCamp
SummerCamp van Engels voor Bengels biedt een superleuk en leerzaam zomerkamp, waar plezier voorop staat!
SummerCamp bestaat uit actieve lessen waarbij zingen, creatieve opdrachten, muziek, sport en dans allemaal in het Engels gebeurt. Het afwisselende programma zorgt ervoor dat de kinderen enthousiast blijven en op die manier extra goed het Engels oppakken.
In de buurt
Kijk door naar de site via de roze button op deze pagina, voor een locatie bij jou in de buurt!
SummerCamp (vanaf 4 jaar)
De kinderen worden ingedeeld op leeftijd. Iedere leeftijdsgroep heeft een eigen programma. De kleinschalige groepen (max. 15 kinderen) bieden de mogelijkheid voor veel individuele aandacht. Er wordt Engels gesproken, maar voor de jongsten wordt uiteraard hulp geboden als dat nodig blijkt. Voor iedere lesgroep is er differentiatie-materiaal aanwezig om de eventuele niveauverschillen op te vangen. De laatste middag wordt het SummerCamp feestelijk afgesloten. De kinderen hebben onderling een high tea. Tijdens de feestelijke “Graduation Ceremony”, waarbij de ouders aanwezig zijn, ontvangen alle kinderen hun SummerCamp certificaat. Tot slot verzorgen de kinderen een voorstelling met zang en dans.
JuniorCamp (groep 7 & 8)
JuniorCamp voor kinderen van groep 7 & 8 inclusief overnachting. Hoe cool is dat?! Meer info vind je op de website, klik door via de roze button.
TeenCamp (voortgezet onderwijs)
Teen Camp is het internationale summer school programma van ProEnglish. Bekijk alle info op de website van Engels voor Bengels, klik direct door via de roze website button.
Meer info en aanmelden
Bekijk alle informatie over het SummerCamp (4-10), JuniorCamp (10-12 jaar) en TeenCamp (12-17 jaar) van Engels voor Bengels op de site en meld je aan, klik snel door via de roze button.
Heel veel plezier!
Tip: Meld je aan voor onze nieuwsbrief met leuke tips
Engels voor Bengels - SummerCamp
Zwarte Bergweg 4
1272 JN Huizen
Openingstijden
zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!
Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.

6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.