
ETV Olympia
Eindhovense Turn Vereniging, de grootste in de stad!
Klimmen, klauteren, springen, rollen of spelen met de ballen, blokken of pitzakken. Yes, dit klinkt als ouder en kindgym of kleutergym. Kids vanaf 1,5 jaar mogen hier lekker komen bewegen.
Turnen kun je gaan doen als je 6 jaar bent. Alle vormen van bewegen komen aan bod. De toestellen en al het materiaal geven een extra uitdaging. Belangrijkst is dat je plezier beleeft aan turnen. Er wordt ook zeker aandacht besteed aan de warming-up waarna je steeds meer leert zelfstandig te oefenen.
Voor lestijden en locaties of lid worden kun je op de roze button klikken. Je komt dan op de website.
Volg je ons al op Facebook? Like onze pagina en ben als eerste op de hoogte van alle kinderactiviteiten en kindvriendelijke adresjes in en om Eindhoven!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!
