
Glow Eindhoven
’s Werelds grootste internationale lichtkunstfestival GLOW is een feest voor je iedereen!
Dit jaar vindt GLOW plaats van 8 tot en met 15 november. Op de GLOW-route geniet je van lichtkunstwerken, installaties en satellietprojecties die speciaal gemaakt zijn voor de plaats waar ze staan of plaatsvinden. Alles gemaakt voor en geïnspireerd door de stad.
OPENINGSTIJDEN
- Eindhoven: Zaterdag 8 tot en met zaterdag 15 november 2025, van 18:30 uur tot 23:00 uur
- Helmond, Oirschot, Best, Veldhoven en Lieshout: Zaterdag 8 tot en met zaterdag 15 november 2025, van 18:30 uur tot 22:00 uur
Lichtfestival GLOW is een feest voor je zintuigen en je verbeelding! Kijk voor de route en andere info op hun site. Klik op de roze button.
Data:
- zaterdag 8 november 2025
- zondag 9 november 2025
- maandag 10 november 2025
- dinsdag 11 november 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!