Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hele dag natuur

Een dag vol vogelplezier in het heempark!

Op zondag 26 januari is er weer een hele-dag-natuur-voor-kinderen in het heempark, die helemaal in het teken staat van vogels in de winter. Voor één dag verandert het heempark in ’n Vogeltjesbos en gaan kinderen aan de slag met het maken van pindaslingers en andere overheerlijke vogelhapjes.

Tijdens een wandeling door het Vogeltjesbos kan iedereen meedoen met verschillende natuuractiviteiten. De kinderen gaan vogels kijken onder begeleiding van een échte vogelaar en tellen mee met de Nationale Tuinvogeltelling. Iedereen mag iets lekkers maken voor de vogels-thuis. Onder de verhalenboom wordt het prentenboek voorgelezen.

Kom je ook? De verrekijkers liggen al klaar!

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Heempark Frater Simon Deltour

Genneperweg

Eindhoven

Openingstijden 11:00-16:00 uur
Mail direct

Mail direct naar Heempark Frater Simon Deltour

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

13 pareltjes in de Maashorst

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

7 x toffe binnenspeeltuinen in Noord-Limburg

Ook in Noord-Limburg heb je echt leuke binnenspeeltuinen waar je helemaal los kunt gaan.

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief