Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Muziekles

Wil je graag met plezier viool, piano of blokfluit leren spelen?

Het maakt niet uit hoe oud je bent: je bent welkom op Heidi’s muziekschool.

De lessen zijn individueel, duren een half uur en worden in het centrum van Heeze gegeven. Je kunt tijdens het gehele jaar instappen of stoppen. Er zijn leerzame en gezellige voorspeelmomenten waarbij de leerlingen elkaar inspireren om verder te willen leren.

Als ouders ook een instrument bespelen, is het uiteraard mogelijk om samen met je vader of moeder op te treden tijdens zo’n moment!

Weet jij nog niet welk instrument je wilt kiezen of wil je zelf componeren? Ben je nog een beetje jong maar wil je tóch al beginnen?

Kijk dàn eens bij Heidi’s muzieklab.

Nog meer info vind je op de site. klik hiervoor opde roze button.

Heb jij je al ingeschreven voor onze nieuwsbrief? Ontvang de laatste tips in je mailbox!

Heidi's musiekschool

Mail direct

Mail direct naar Heidi's musiekschool

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven

Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.