Speelplezier bij Breebos
De leukste binnen- en buitenspeeltuin van Rijkevorsel!
De binnen- en buitenspeeltuin Kidzzz is gelegen op het recreatiedomein Breebos te Rijkevorsel en is het “tofste” speeltuincomplex in de omgeving van Turnhout en Brecht.
Onder het toeziend oog van de (groot)ouders kunnen de kinderen hier hun hartje ophalen en vooral plezier maken. Duiken in het ballenbad, roetsjen van de glijbanen en slingeren aan de koorden. Ook aan de allerkleinsten (tot 3 jaar) is er gedacht. Zij kunnen in alle veiligheid spelen in de aparte softzone.
Bij goed weer en stralende zon kunnen de kinderen in het veilige, omheinde buiten speelparadijs terecht, terwijl jij geniet op het gezellig, aanpalend terras van het Café Breebos met zicht op het water.
Deze binnen- en buitenspeeltuin ligt in Rijkevorsel en is 40 minuten rijden vanaf Eindhoven.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!
Ijsbellen maken
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij regen, gure wind, sneeuw denken we aan warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.