Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoekenhuis

Ontdek het smokkelpad bij Jagersrust, Noord-Limburg en geniet er van een heerlijke pannenkoek!

Al 30 jaar bakken ze bij Jagersrust in Velden de lekkerste pannenkoeken volgens ambachtelijk recept, maar op de menukaart tref je ook tal van andere gerechten aan zoals o.a stoofpotjes, pasteitjes en hamburgers.

Voor de aller kleinste gasten (t/m 4 jaar) is er een speciale peuterkaart waarop alle gerechten net een maatje kleiner zijn voor de kleine maagjes.

Ontdek ook het avontuurlijke smokkelpad en beleef wat de natuur te bieden heeft. Ravotten, Klauteren, Klimmen, Bouwen. Loop over een touwparcours en hou jezelf in evenwicht. Het smokkelpad is vrij toegankelijk en de routes zijn gratis verkrijgbaar.

Maak het extra spannend en vraag naar de quiz in het restaurant (kleine en grote quiz kosten €1,- per quiz) of reserveer een gids.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.

Tip: Wil je weten waar je in Noord-Limburg nog meer lekkere pannenkoeken kunt eten? Neem dan een kijkje in de categorie ´Uit eten´.

Jagersrust

Straelseweg 35

5941 NJ Velden

Openingstijden Zaterdag: 10.30 - 20.00 uur (keuken open tot 19.30 uur)
Zondag: 10.00 -20.00 uur (keuken open tot 19.30 uur)

(Vanaf 1 april weer doordeweeks open.)
Mail direct

Mail direct naar Jagersrust

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste binnenspeeltuinen in Eindhoven en omgeving

Weer of geen weer de leukste binnenspeeltuinen van Eindhoven en omgeving op een rijtje!

4x trakteren op een unicorn

Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!

Bouwen, programmeren en robots maken bij Bricks & Robots

Is jouw kind gek op LEGO®, techniek en alles wat beweegt? Dan hebben we een leuke tip voor nieuwsgierige kids! Bij Bricks & Robots in Eindhoven duiken kinderen in de wereld van robotica, technologie en programmeren. Geen ingewikkelde theorie, maar vooral lekker zelf aan de slag!

Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen

Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!