Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Jungle Cafe & Catering

Een plek waar je samen met de kids kan genieten van een kopje koffie, ontbijt of lunch!

Jungle Café is een plek waar je gewoon even lekker kan zijn. Alleen, met z’n tweetjes of met het hele gezin. Een fijne omgeving waar je geniet van heerlijke koffie, een uitgebreid ontbijt of een gezonde lunch.

Ook met de allerkleinsten is rekening gehouden. Zo bestel je gemakkelijk een kinderontbijt, een kids size soep of smoothie en een lekkere haver babyccino. Alles wat je op onze menukaart vindt is vegan en wordt vers voor je gemaakt!

Klik op de roze button voor meer informatie.

Meer fijne tips vind je hier!

Jungle Cafe & Catering

Edisonstraat 21

5621 HJ Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Jungle Cafe & Catering

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Meer inspiratie

Kidsproof Blogs

Onze blog-pagina staat vol met ervaringsverhalen, seizoensactiviteiten en eindeloze inspiratie!

Wandeling en speeltuinen

Ontdek deze parels. Je krijgt gewoon zin in een wandeling!

Horeca De Boshut

In het zonnige zuiden, in het bourgondische Brabant waar het leven goed is, ligt De Boshut.

11 x terras en spelen

Heerlijk genieten op één van deze fijne terrassen in Eindhoven en omgeving.

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!

Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.

Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen

Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.

3x Tie dye shirt maken!

Heeft jouw dochter al gevraagd naar het "tie dye en"? Bij ons gaat het nergens anders meer over! Loïs (12 jaar) legt stap voor stap uit hoe je dit kunt doen samen met je dochter of zoon. Lees je mee?

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

zomervakantie nieuwsbrief flevoland Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en krijg de leukste uitjes in je mailbox!

Graag ook voor mij!