Stadsoase De Zomertuin
Verscholen achter alle hectiek van de Eindhovense stad ligt een oase van rust.
In de zomer van 2021 geeft het Campinaterrein, weliswaar bedekt onder een laag strandzand.
Stadsoase De Zomertuin is een verborgen parel in de botanische sferen. In deze oase wordt organisch eten geproduceerd, worden nieuwe vriendschappen beklonken en herinneringen gemaakt. Deze zomer geniet je op een unieke locatie van het allerbeste organische eten, heerlijke (speciaal)bieren en cocktails, de allerbeste (live) muziek en botanische vibes.
Stadsoase De Zomertuin opent 11 juni haar deuren. Jong en oud, vader en zoon, vrienden, families, iedereen is welkom in onze oase.
Ze zullen nog beperkt open zijn dus check altijd even hun site. Klik hiervoor op de roze button.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De Zomertuin
Hugo van der Goeslaan 2
5613 LG Eindhoven
Toon op kaart
Meer inspiratie
Next Nature Museum | Herfstvakantie
Beleef tijdens de herfstvakantie een leerzaam uitje voor het hele gezin!
Herfstvakantie in het Philips Museum
Ga op avontuur in het Philips Museum tijdens de herfstvakantie.
Herfstfestival 2026 bij BillyBird Hemelrijk
Beleef het Herfstfestival bij BillyBird HemelrijkBlogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.