Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sint Annastrand

Het stadsstrand van Antwerpen!

Net als vroeger is het Sint Annekesstrand weer een recreatief middelpunt van Antwerpen. Naast het permanente stadsstrand langs de Schelde vind je hier ook diverse horecagelegenheden, een openluchtzwembad (allen open in de zomermaanden), een minigolfbaan, een camping, een jachthaven, diverse speelgelegenheden en het Sint Annabos. In de zomermaanden is het vaak gezellig druk op en rondom het strand.

Locals komen op het strand of de dijk liggen, eten en drinken wat in de vele restaurantjes achter de dijk of maken een wandeling over de wandeldijk. 

Dit strandje ligt in Antwerpen en is 1 uur en 6 minuten rijden vanaf Eindhoven.

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Uitgelicht

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2025

Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 15 november 2025 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.

Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2025

Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 15 november 2025 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.

Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg

Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief

8x Sinterklaas surprises

Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief