Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

KlimKong Overloon

Durf jij het aan om op avontuur te gaan bij KlimKong Overloon, het mooiste klimbos van Nederland?

Bij KlimKong Overloon, Noord-Limburg kun je echt op avontuur, midden in het prachtige heuvelachtige en bosrijke gebied van het oorlogsmuseum in Overloon. Speciaal voor durfals die een touwladder durven te beklimmen, King Kong sprongen willen maken, touwbruggen willen overwinnen of zichzelf al aan een zipline door het bos zien zwieren!

Er zijn verschillende klimparcoursen op hoogte. Afhankelijk van je leeftijd mag je (zelfstandig) op deze parcoursen klimmen. Voor meer informatie klik je op de roze button.

Hongerig van het klimmen? Check de kindvriendelijke restaurantjes in de buurt om bij te tanken.

KlimKong Overloon

Museumpark 1

5825 AM Overloon

Openingstijden Gorilla (> 18 jaar) € 19,50
Baviaan (13 – 17 jaar) € 17,50
Gibbon (5* – 12 jaar) € 14,50 (*lees voorwaarden op de website)
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar KlimKong Overloon

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2026

Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 14 november 2026 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.

8x Sinterklaas surprises

Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!

Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg

Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief

Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2026

Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 14 november 2026 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!