Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vakantiepark Het Vennenbos

Subtropisch genieten bij Vakantiepark Het Vennenbos!

Het spetterende subtropisch zwemparadijs mag met recht het kroonjuweel van het park genoemd worden. Wat te denken van de spannende wildwaterbaan “Waikiki White Water Creek”. Nog een keertje!

Of je nu in bent voor een plons in het golfslagbad, een adrenalinekick in een van de razendsnelle glijbanen of liever even helemaal ontspant in het bubbelbad: in het spetterende subtropisch zwemparadijs kan jong en oud zich de nodige uurtjes vermaken. 

Vakantiepark Het Vennenbos ligt in Hapert in België en is 18 minuten rijden vanaf Eindhoven.

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Landal GreenParks

Schouwberg 7

5527 JH Hapert

Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Museumpark VONK | zomervakantie

Deze zomervakantie: kom kijken met je handen in Museumpark VONK

BillyBird Hemelrijk

Veilig, voordelig en onvergetelijk!

Speelboerderij De Steenuil

Speel- en doeboerderij boordevol dieren op het platteland van Oirschot!

Zomervakantie in het Philips Museum

Wat is er toch veel te beleven deze zomer in het Philips Museum.

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

Waterspelletjes voor een warme dag!

Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!