Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Me On Stage Musicalschool

Jongen of meisje, groot of klein, talent of niet, bij Me On Stage mag iedereen meedoen!

Iedereen die zich op geeft staat aan het eind van het jaar op een groot podium met een fantastische musical! Hier zijn de belangrijkste doelen plezier maken en iets leren. Als je nog twijfelt of dit iets is voor jou, mag je altijd komen voor een gratis proefles. 

Van oktober t/m juli wordt er iedere week les gegeven in zang, dans en spel om met elkaar naar een knallende eindvoorstelling toe te werken. Iedereen mag meedoen, iedereen is welkom. Het gaat er niet om dat je ergens heel erg goed in bent, gewoon jezelf zijn en samenwerken. Dan ontwikkel je je vanzelf. Fijne gedachte vinden wij!

Via de roze button kom je op de website. Daar vind je de tarieven en info hoe je je aan kunt melden. Het is vanaf 6 jaar.

Tip: Bij deze musicalschool kun je ook je kinderfeestje vieren, super leuk! Voor nog meer inspiratie voor kinderfeestjes kun je ons overzicht bekijken. 

Me on stage Musicalschool

Eerselsedijk 4

5571 CM Bergeijk

Mail direct

Mail direct naar Me on stage Musicalschool

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven

Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.