
Me On Stage Musicalschool
Jongen of meisje, groot of klein, talent of niet, bij Me On Stage mag iedereen meedoen!
Iedereen die zich op geeft staat aan het eind van het jaar op een groot podium met een fantastische musical! Hier zijn de belangrijkste doelen plezier maken en iets leren. Als je nog twijfelt of dit iets is voor jou, mag je altijd komen voor een gratis proefles.
Van oktober t/m juli wordt er iedere week les gegeven in zang, dans en spel om met elkaar naar een knallende eindvoorstelling toe te werken. Iedereen mag meedoen, iedereen is welkom. Het gaat er niet om dat je ergens heel erg goed in bent, gewoon jezelf zijn en samenwerken. Dan ontwikkel je je vanzelf. Fijne gedachte vinden wij!
Via de roze button kom je op de website. Daar vind je de tarieven en info hoe je je aan kunt melden. Het is vanaf 6 jaar.
Tip: Bij deze musicalschool kun je ook je kinderfeestje vieren, super leuk! Voor nog meer inspiratie voor kinderfeestjes kun je ons overzicht bekijken.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.