Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Monkey Town Mierlo

Een dagje uit! Kom naar Monkey Town Mierlo, vlakbij Eindhoven.

Heel veel speelplezier ontdek je bij Monkey Town in Mierlo.

Met de vele attracties voor kinderen van 1 t/m 10 jaar, goed verzorgde horecagelegenheid en scherpe entreetarieven is Monkey Town één van de leukste Indoor Speeltuin van Mierlo, Helmond, Geldrop, Nuenen en omgeving en daarmee het perfecte gezinsuitje.

Activiteiten & attracties bij Monkey Town
Ze vinden het belangrijk dat elk kindje tussen de 1 en 10 jaar een onvergetelijke dag beleeft bij Monkey Town. Daarom bestaat elke vestiging uit een variatie aan attracties verdeeld over diverse speelzones waar je als begeleider goed zicht op hebt. Kids vanaf 4 jaar kunnen klimmen en klauteren in de Fun House, elk kind springt een gat in de lucht in de Trampoline Zone en de kleinste aapjes tot 4 jaar kunnen veilig kennismaken met de speeltoestellen in de Peuter Zone. Zo wordt de motorische ontwikkeling van elk kind op een speelse manier gestimuleerd.

Wanneer je op doordeweekse dagen met kinderen tot 3 jaar voor 11:30 binnen bent, betaal je het voordelige peutertarief.

Kom je ook gezellig spelen?

Klik op de roze button voor meer informatie.

Meer fijne tips vind je hier!

Monkey Town Mielro

Mail direct

Mail direct naar Monkey Town Mielro

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

7x knutselen voor Pasen

Van paashaaskaartjes en zwaaiende kuikens, tot vrolijk ingepakte eitjes. Om het paasontbijt thuis dit jaar nóg feestelijker te maken, hebben we deze 7 paasknutsels voor je getest. Hiermee zijn de kinderen ook gelijk weer een middagje zoet ;)

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

4 heerlijke originele recepten voor Pasen

Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief