Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

KlimklUP Neoliet-Noord

Lekker samen trainen, klimmen en chillen? Word lid van de KlimklUP!

Bij Neoliet vinden ze kids en jeugd leuk en belangrijk, vandaar dat ze in al hun vestigingen hun eigen KlimklUP hebben opgericht. Dit is er voor kinderen van 8 t/m 12 jaar. Er wordt dagelijks getraind en je kunt zelf aangeven in welke groep je het iiefst zou willen trainen. Je mag ook meerdere keren per week trainen. Er is zelfs een fanatiek wedstrijdteam!

De jongere leden hebben een eigen Klimpaspoort waarin de vorderingen door de trainer worden bijgehouden. Je hebt als lid ook allerlei voordelen; je kunt bijvoorbeeld meedoen met leuke activiteiten, outdoor klimmen en deelnemen aan wedstrijden. 

Lijkt je dit cool? Ga gewoon een keertje langs voor een proefles. Iedere eerste training van de maand is een proefles. Check de site voor meer info en als je wilt inschrijven voor een proefles.

Neoliet heeft 2 vestigingen 

Neoliet-Zuid: Theo Koomenlaan 3 Eindhoven
Neoliet-Noord: Vijfkamplaan 14 EindhovenKlik op de roze button. 

TIP: ook al eens kidstraining boulderen gedaan? Echt supergaaf!

Neoliet Eindhoven Noord

Vijfkamplaan 14

5624 EB Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Neoliet Eindhoven Noord

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief