Parkpaviljoen
Na een wandeling in het Philips de Jongh wandelpark heerlijke chocomelk drinken bij het Parkpaviljoen!
Wat is het toch fijn om na een lange wandeling binnen te lopen bij het Parkpaviljoen Philips de Jong. En dan een heerlijke chocomelk of cappuccino te drinken.
Het Parkpaviljoen ligt gelegen aan het schitterende park Philips de Jong wandelpark. Vroeger eigendom van Anton Philips (vader van Frits Philips).
Even tot rust komen en je zeker welkom voelen, genieten van een drankje of een lekkere lunch zelfs pannenkoeken hebben ze bij het Parkpaviljoen.
Woensdag t/m zondag geopend tot 18:00 uur.
Klik voor meer informatie over het Parkpaviljoen op de roze button.
Tip: Binnenkort jarig? Check ons handige overzicht eens.
Parkpaviljoen Philips de Jong
Oirschotsedijk 2
5651 GC Eindhoven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Herfstbingo
De herfst is voor ons het het seizoen om heerlijk naar buiten te gaan voor een wandeling. Met de kinderen door de prachtige bossen van de regio Eindhoven en Noord-Limburg. Om dit nog leuker te maken hebben we een herfstbingo gemaakt.