Plopsa Indoor Hasselt
Een dag vermaak bij Plopsa Indoor Hasselt!
Plopsa Indoor Hasselt is een toffe indoor pretpark! Hier kan je samen met het gezin je een hele dag vermaken. Er zijn verschillende attracties zoals de Carrousel, Botsauto’s, De Vliegende Fietsen en nog veel meer!
Plopsa Indoor Hasselt ligt in België en is 1 uur rijden vanaf Eindhoven.
Ontdek alle attracties door op de roze button te klikken.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Plopsa Indoor Hasselt
Gouverneur Verwilghensingel 70
3500 Hasselt
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!
18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.