Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin De Speuldries

Eindeloos speelplezier voor kleine en grote kids in speeltuin De Speuldries in Deurne

In De Speuldries vind je meer dan 30 verschillende speeltoestellen, van klimwand tot kabelbaan en van tunnels tot fietscarrousel. Ook leuk is de familieschommel! Kom lekker hinkelen, fietsen en vooral veel plezier maken.

Even uitgespeeld? Tijdens schoolvakanties, weekenden en woensdag- en vrijdagmiddag is er catering. Geniet even van fris, koffie of thee, chips of een ijsje! Voor een frietje loop je snel naar de cafetaria om de hoek.

Het is mogelijk om bij De Speuldries je kinderfeestje te vieren. Je hoeft hiervoor niet te reserveren, er is altijd wel plaats! Je mag dan je eigen consumpties gebruiken of je kunt bijvoorbeeld een snoepzakje bij de catering kopen.

Meer informatie vind je via de roze button.

Na het spelen toe aan een lekkere maaltijd? Bekijk dan eens de kindvriendelijke restaurants in de buurt!

Vanaf 3 april weer geopend.

Speeltuin De Speuldries

Rembrandt van Rijnstraat 5

5753 BE Deurne

Openingstijden Maandag Gesloten
Dinsdag 15.30 – 17.30 uur
Woensdag 13.30 – 17.30 uur
Donderdag 15.30 – 17.30 uur
Vrijdag 13.30 – 17.30 uur
Zaterdag 13.30 – 17.00 uur
Zondag 11.00 – 17.00 uur
Prijs Entree is gratis
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin De Speuldries

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

8 leuke strandspelletjes

Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief