
Speeltuin De Viking Geldrop
Kom je ook spelen bij openlucht speeltuin De Viking in Geldrop?
Hier kunnen de kinderen heerlijk spelen!
Ze bieden 6000m2 speelplezier met 17 grote speeltoestellen en 28 kleinere. Terwijl de kinderen aan het spelen zijn op de airtrampoline, zitten de ouders aan een van de vele picknicktafel met parasols. Er is ook een waterspeeltoestel en een gezellig familiedraaimolentje.
Er is ook een klein winkeltje waar je koffie, ranja, tosti’s en nog veel meer lekkers kunt kopen.
De speeltuin is geopend op woensdag-, vrijdag-, zaterdag-, en zondag van 13:00 uur tot 17:00 uur. Bij heel slecht weer is de speeltuin gesloten.
Voor de actuele openingstijden kijk altijd even op de website. Dit doe je door op de roze button te klikken.
Tip: Wij hebben nog veel meer leuke speeltuinen voor je gevonden in en om Eindhoven. Check ons overzicht!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
11x dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.