Weer open
Yes, Speeltuin de Klimbim in Waalre is weer open.
De speeltuin is 6000m2 waarop ongeveer 50 speeltoestellen te vinden zijn. De meeste toestellen zijn speciaal voor onze speeltuin ontworpen, zoals boomhutten, een speelkasteel met glijbaan en speelhuisjes, een uit 4 torens bestaand klimfort en niet te vergeten een supersnelle kabelbaan. Voor de allerkleinsten is er een kleuterhoek en een grote zandbak met overdekt speelhuisje.
Kom je ook spelen?
Klik voor meer info op de roze button.
Er is voorlopig geen verkoop van koffie en thee en frisdrank voor de kinderen. De binnenruimte en het terras zijn gesloten.
Openingstijden Speeltuin de Klimbim is open op woensdag en vrijdag van 13.00 tot 17.30 uur.
Op zaterdag en zondag en tijdens de schoolvakanties van 10.30 tot 17.30 uur.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x toffe binnenspeeltuinen in Noord-Limburg
Ook in Noord-Limburg heb je echt leuke binnenspeeltuinen waar je helemaal los kunt gaan.
13 pareltjes in de Maashorst
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.