Zwembad De Schop
Vrij zwemmen bij Zwembad De Schop!
Zwembad De Schop is de ideale bestemming voor een dag vol waterplezier voor het hele gezin. Dit zwembad biedt een scala aan faciliteiten en activiteiten die zowel jong als oud zullen vermaken.
Het zwembad beschikt over een 25-meter bad, perfect voor baantjes trekken, en een instructiebad waar de kleintjes veilig kunnen spelen en leren zwemmen. Er zijn tal van activiteiten voor iedereen, van babyzwemmen tot snorkelen. Zwembad De Schop staat bekend om zijn vriendelijke sfeer en uitstekende toegankelijkheid, inclusief rolstoelliften. Na het zwemmen kun je genieten van een hapje en een drankje in de gezellige omgeving van het sportcomplex.
Kom langs en ontdek zelf waarom Zwembad De Schop een favoriet is onder gezinnen in de regio!
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Ijsbellen maken
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.