Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Turfhoeve

Voor echte Limburgse gastvrijheid moet je bij de Turfhoeve in Sevenum, Noord-Limburg zijn!

Meer dan vier decennia geleden is de Turfhoeve begonnen op de huidige locatie met een restaurant waar sfeervol genieten & Limburgse gastvrijheid centraal staan.

In de afgelopen decennia is de Turfhoeve veel in beweging geweest. Het bedrijf is gegroeid van een (klein) restaurant naar een geliefd multifunctioneel horecacentrum waarbij vier decennia gastvrijheid te voelen is.

De Turfhoeve biedt de gasten een complete restaurant ervaring. Met een uitgebreide menukaart, een ruime kinderkaart en een geliefde pannenkoekenkaart biedt het restaurant van de Turfhoeve alles wat nodig is voor een goed verzorgde lunch of een heerlijk diner. Of je nu met je kinderen uit eten gaat, romantisch met zijn tweeën of met een grote groep, de Turfhoeve zorgt voor een geslaagd bezoek.

Combineer het eten bij de Turfhoeve ook eens met een dagje zwem- en speelplezier bij De Schatberg!

Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!

Turfhoeve

Middenpeelweg 1

5975 MZ Sevenum

Openingstijden Maandag t/m zondag vanaf 11.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Turfhoeve

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste meivakantie tips

Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief