Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vue Eindhoven

Lekker naar de bios of vier je kinderfeestje met een film!

Vue Eindhoven is een moderne bioscoop, midden in het centrum van Eindhoven. Kinderfeestje? Voor maar € 9,20 per persoon ga je naar de film die jij wilt, je krijgt een speciaal versierde tafel met ranja en lekkers en iedereen krijgt een Vue Kidsbox met popcorn, een snoepje en drinken voor tijdens de pauze. 

Onder begeleiding van volwassene kun je met minimaal 5 vrienden een kinderfeestje organiseren, vanaf je 4e verjaardag. Dit kan op woensdag-, vrijdag-, zaterdag- en zondagmiddag, buiten de herfstvakantie en kerstvakantie. 

Voor de allerkleinsten zijn er de Mini Mornings. Ook zij kunnen kennis maken met de magie van film! Uiteraard zijn alle nieuwste kinderfilms in deze bios te bewonderen. 

Via de roze button kom je op de website en kun je direct een reservering voor een feestje maken of het filmprogramma bekijken. Een kidsticket t/m 11 jaar kost altijd € 5,90.

Voor een overzicht van alle bioscopen in de regio Eindhoven, check ons uitgebreide overzicht! 

Vue Eindhoven

Nieuwe Emmasingel 20

5611 AM Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Vue Eindhoven

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief