Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Cablepark Aquabest

De locatie voor wakeboarden en waterskiën.

Dit is het perfecte uitje met je gezin. Een Activiteit vol uitdaging en plezier waar je al jouw energie in kwijt kunt.

Met een snelheid van ca. 30 km per uur word je over het water getrokken en ervaar je het gevoel van ultieme vrijheid. De 4-mast cableskibaan is ca 800 meter lang en heeft 10 aanhaakpunten (zgn ‘meenemers’). In het parcours liggen een aantal uitdagende obstacles om spectaculaire sprongen te maken. Op de banen kan je wakeboarden, waterskiën en kneeboarden.

Heb je dit altijd al willen doen en ben je 10 jaar of ouder? Klik dan door op de roze button. Zo ga je naar hun site.

Meer toffe tips vind je hier!

Cablepark Aquabest

Ekkersweijer 2

5681 RZ Best

Mail direct

Mail direct naar Cablepark Aquabest

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke tips om je kids te schminken voor de carnaval!

Carnaval komt eraan… …en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Onze collega Maud is dol op carnaval en gelukkig haar kinderen ook!

Carnavalsoptochten in en om Eindhoven!

Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!

De leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg

Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg... Ik hou d'r van!

Carnavalspret regio Eindhoven en Noord-Limburg

De vrolijkste tijd van het jaar is Carnaval!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief