Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Cablepark Aquabest

De locatie voor wakeboarden en waterskiën.

Dit is het perfecte uitje met je gezin. Een Activiteit vol uitdaging en plezier waar je al jouw energie in kwijt kunt.

Met een snelheid van ca. 30 km per uur word je over het water getrokken en ervaar je het gevoel van ultieme vrijheid. De 4-mast cableskibaan is ca 800 meter lang en heeft 10 aanhaakpunten (zgn ‘meenemers’). In het parcours liggen een aantal uitdagende obstacles om spectaculaire sprongen te maken. Op de banen kan je wakeboarden, waterskiën en kneeboarden.

Heb je dit altijd al willen doen en ben je 10 jaar of ouder? Klik dan door op de roze button. Zo ga je naar hun site.

Meer toffe tips vind je hier!

Cablepark Aquabest

Ekkersweijer 2

5681 RZ Best

Mail direct

Mail direct naar Cablepark Aquabest

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Youtubers op game event in Studio 21

Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

8 x Blotevoetenpaden in Brabant en ietsjes verder.

Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden. Kijk vooraf wel even welke parken open zijn.

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief