
Het Speeleiland
Leef je helemaal uit in de binnenspeelattractie van Smullen en Spelen!
Een ideale plek voor kids: Smullen en Spelen in Almere! Naast genieten van al het lekkers bij dit pannenkoekhuis, ben je bij Smullen en Spelen ook aan het juiste adres om lekker buiten te spelen in de avontuurlijke speeltuin. Hier kun je onder andere hutten bouwen, klimmen op het klimrek, of je uitleven bij de vindplaats en peuterspeelplaats.
Slecht weer? Niet getreurd! De binnenspeelattractie Het Speeleiland is ook geopend. Met een polsbandje krijg je 2 uur lang onbeperkt toegang. Glij van de glijbaan, klauter in de rekken en zwier heen en weer. Het Speeleiland is veilig schoon en splinternieuw! Ouders en volwassen begeleiders hebben gratis toegang tot het Speeleiland.
Klik snel op de roze button om naar de website te gaan voor meer informatie en de hele menukaart!
TIP: Combineer een bezoekje aan Smullen en Spelen met één van deze gezinsuitjes in Almere!
Smullen en Spelen
Enrico Fermistraat 30
1341 CB Almere
Openingstijden
Bekijk de website voor actuele openingstijdenPrijs
Losse entree voor 4+ is € 3,50Inbegrepen bij een kinderfeestje
Toon op kaart
Meer inspiratie


Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein
Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.
Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!
Op pad in de natuur: speuren, puzzelen en wandelen in Nationaal Park Nieuw Land
Voor nieuwsgierige kinderen en ouders die graag buiten zijn.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zonnige tips om eropuit te gaan met kids in de vakantie
De zomervakantie is in volle gang! Maar weet jij wat je morgen gaat doen? Of volgend weekend? Geen zorgen, wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld. Van workshops tot speurtochten en heel veel waterpret: vervelen is met deze uitjes geen optie.