Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Polderbloemen Pluktuin

Zelf je eigen bos bloemen plukken is super leuk om te doen. Het kan in Swifterband!

Ben jij net zo dol op bloemen als ik en woon of kom je regelmaig in Swifterband? Dan moet je echt weten dat deze prachtige pluktuin bestaat!

Deze pluktuin staat vol biologische bloemen! Wanneer je een abonnement hebt kun je elke week je eigen bos bloemenplukken. Zo kan je volop genieten van het plukseizoen. Een abonnement kost €120,= per plukseizoen. Dat is €6,50- per week, voor een prachtige bos biologische bloemen. Het plukseizoen begint met een introductie-ochtend, zodat je de tuin (en ons) leert kennen. In het voorjaar kan je al een bos tulpen komen plukken!

Wil je af en toe komen plukken? Dat kan ook! Voor een mooie bos vragen ze €10,-

Hoe het werkt:
Je hoeft niets mee te nemen (snoeischaar en kranten voor de verpakking zijn aanwezig)
Alle verdere informatie vind je in het huisje op de tuin
In het zomerseizoen is de tuin elke dag geopend van zonsopkomst tot en met zonsondergang
De tuin is alle dagen geopend van zonsopkomst tot en met zonsondergang

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton!

TIP: Wist je dat we op onze zorg- en opvoedingspagina heel veel fijne tips hebben voor je over opvoeden en alles wat daarbij nodig is. En natuurlijk kun je in onze uitagenda nog steeds heel veel toffe uitjes vinden die niet elke dag plaatsvinden.

GAOS Boerderij

Elandweg 46

8255 RK Swifterbant

Openingstijden -
Prijs -
Mail direct

Mail direct naar GAOS Boerderij

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein

Voor iedereen die in de herfstvakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.

ALLUMINOUS

Gratis lichtkunstfestival rond het Weerwater in Almere, een wandelavontuur met muziek en foodtrucks.

Kinderboekenweek 2025

Verhalen, workshops, voorstellingen en nog veel meer in De Nieuwe Bibliotheek Almere!

Family Fun XXL bij Kliederlab

Modder, knutselpret en lol voor klein & groot tijdens Family Fun XXL bij Kliederlab in Onze Kas!

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Boek alvast kaartjes

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

De 5 leukste MTB-routes in Flevoland om samen met je kind te rijden!

Sommige dagen vragen gewoon om actie. Heerlijk samen in de buitenlucht. Helm op, waterfles in de tas, en gáán! En wist je dat je daarvoor helemaal niet ver hoeft te zoeken? Flevoland barst van de toffe mountainbikeroutes die perfect zijn voor ouders en kinderen. Hier zijn onze 5 favoriete kindvriendelijke MTB-routes in Flevoland; voor stoere ouders en kleine waaghalzen (vanaf een jaar of 6 à 8).

Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek

Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?

22x sportieve clubjes in Flevoland!

Houdt jouw kind ook zo van lekker sportief bezig zijn? Dan hebben wij goed nieuws! Flevoland is namelijk een super sportieve provincie. Er zijn hier talloze leuke sportclubjes voor kids om uit te kiezen. Om je wat inspiratie te geven verzamelden wij 22 leuke sportclubjes in Flevoland.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief