
Friethuys MET
Wat een fijne plek in Almere Buiten. Ambachtelijke friet in een heerlijke puntzak!
Als je nou echt zin hebt in een lekker frietje dan is de plek waar je moet zijn echt Friethuys MET. Heerlijke ambachtelijke verse friet van de lokale boer om je vingers bij af te likken.
Neem in de zomer een bal mee en de kinderen vermaken zich wel in het park terwijl jij lekker op het terras zit!
Klik op de websitebutton voor meer info over openingstijden en leuke acties!
Benieuwd naar meer fijne kindvriendelijke lunchadressen? Check onze themapagina Uit eten!
Friethuys MET
Rio de Janeiroplein 4
1334 HE Almere
Openingstijden
ma&di gesloten: woe tm zo zijn ze er tot 20u!Prijs
Zie website via de websitebuttonToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Iedere dinsdag: Strandbende op het Almeerderstrand
Ken je dat gevoel? Zon op je huid, zand tussen je tenen en kinderen die gieren van het lachen terwijl ze zich helemaal uitleven in de natuur? Precies dát gevoel beleef je deze zomervakantie op het Almeerderstrand bij Stad & Natuur. Of je nu een avontuurlijke ouder bent of liever vanaf een kleedje toekijkt terwijl je kind de wereld ontdekt, deze zomerse middagen wil je écht niet missen!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!