Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Beweegtuin voor jong en oud

Kom spelen en ravotten in de super toffe beweegtuin van Speelwerken!

De beweegtuin is gemaakt van Almeers hout en gelegen aan de Genèvestraat in Almere-Buiten. Leerlingen van lokale basisscholen werd gevraagd om hun ideeën voor de beweegtuin aan te leveren middels een tekening. Deze ideeën zijn gebruikt als basis voor het uiteindelijke ontwerp. Een team van senioren heeft meegeholpen aan de bouw. Hierdoor is de beweegtuin een geschikte plek voor senioren en kleinkinderen om met plezier te bewegen.

Kom snel deze uitdagende speelplek uitproberen en neem je opa en oma mee! Wij zijn benieuwd naar jouw ervaring!

Check de websitebutton voor meer informatie.

Op zoek naar nog meer speelplekken in de buurt? Check de Themapagina Eropuit!

Speelwerken

Genèvestraat

1334 Almere

Openingstijden zie website
Prijs gratis

Meer inspiratie

Herfstfeest bij Stad & Natuur

Een dag vol herfst, natuur en tradities. Op zondag 28 september in het Vroege Vogelbos.

NIKE x SPORT 2000 CHAMPIONS Kids Parcours!

Probeer verschillende sporten uit en ontdek jouw favoriete sport bij Sportpaleis in Almere

MACHTIG (6+)

Een Bonte, brutale en bovenal verrassende voorstelling van TG.AAA in Kunstlinie Almere

Dutch Water Week

Van 17 t/m 21 september is er in Almere volop (top)sport en waterplezier voor jou en je kids!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x sportieve clubjes in Flevoland!

Houdt jouw kind ook zo van lekker sportief bezig zijn? Dan hebben wij goed nieuws! Flevoland is namelijk een super sportieve provincie. Er zijn hier talloze leuke sportclubjes voor kids om uit te kiezen. Om je wat inspiratie te geven verzamelden wij 16 leuke sportclubjes in Flevoland.

Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek

Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?

10x gratis uitjes in Flevoland

Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!

 

De leukste pompoenboerderijen in Flevoland

Als de herfst aanbreekt, kleuren de velden van Flevoland fel oranje door de pompoenen. Dit is dé ideale tijd om een van de vele gezellige pompoenboerderijen in de regio te bezoeken. Of je nu een perfecte pompoen wilt uitzoeken, leuke activiteiten voor de kinderen zoekt, of wilt genieten van heerlijke herfstgerechten, de boerderijen in Flevoland hebben voor ieder wat wils.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief