De kruidenreus
De leukste educatieve kruidentuin van Flevoland!
Sinds april 2020 heeft Almere een bijzondere educatieve kruidentuin: De Kruidenreus, een tuin vol kruiden in de vorm van een mens.
Ze werken sinds februari 2024 aan een nieuwe versie. In deze tuin vind je duidelijker de organen terug vol kruiden die daar een positieve werking op hebben. Zo leer je ook nog iets over het menselijk lichaam.
Je kunt een rondleiding volgen of met bijvoorbeeld met een kruiden zoekkaart aan de slag. Tijdens een rondleiding kun je allerlei interessante dingen te weten komen over de verschillende kruiden die in deze kruidentuin groeien en bloeien. Je kunt ook helpen met tuinieren!
In de winter is de Kruidenreus in winterslaap, maar zodra het voorjaar weer begint is deze leuke kruidentuin weer geopend vanaf april tot en met oktober voor bezoek!
Ook leuk om gelijk een bezoek te brengen aan Theehuis Almere Boerderij Uniek Leven!
Interesse? Klik dan op de roze websitebutton voor meer informatie!
TIP: kijk voor meer leuk uitjes in onze uitagenda!
De Kruidenreus
Reimslaan
1349 JB Almere
Openingstijden
Vanaf april tot en met oktoberPrijs
Roze websitebuttonLijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Almere
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Almere, een tof gezinsuitje!
Magische Jungleweken bij Pantropica
Een herfstvakantie-uitje vol avontuur in een overdekte jungle vol mysterieuze dieren, bloemen en meer!
Herfstvakantie in ARTIS
Ontdek de prachtige kleuren van de herfst in ARTIS. Kom tekenen, speuren, ontdekken, spelen en leren!Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Grootse herfstvakantie-avonturen in Flevoland en daarbuiten
Je knippert even met je ogen en het is alweer herfstvakantie. Ken jij deze heerlijke uitjes al? Sommige heel dichtbij en andere verder weg. Mis ze niet… want dat zou zonde zijn zeg!