Grote Kabouterbos Dronten
Het Grote Kabouterbos in Dronten: volg de avontuurlijke wandelroute en leef je uit bij het speelterrein!
Wandel het kabouterpad, speel in de kabouter-paddestoelen-speeltuin en sluit af met een lekkere pannenkoek. Het Grote Kabouterbos in Dronten is een super leuke plek om met (kleine) kinderen naartoe te gaan.
Bij aankomst kunnen de grote paddenstoelen niet missen. Je mag erin spelen, met modder knoeien in het beekje of rondrijden met de kruiwagens. Volg ook de kabouters ook naar binnen, daar is een ballenbak en kun je naar binnengluren bij de kleine huisjes!
Naast de speeltuin start het kabouterpad. Onderweg kom je een heleboel kabouters tegen, mag je gluren door kleine doorkijkjes en leer je meer over deze kleine, bijzondere wezentjes.
Na de wandeling kun je in de gezellige boerderij van heerlijke pannenkoeken genieten!
Wil je op avontuur met al je vrienden in het Grote Kabouterbos? Dan is het Kabouterbosfeestje echt iets voor jou!
Klik op de roze button voor meer informatie over Het Grote Kabouterbos, of neem een kijkje in deze blog waarin Kidsproof-reporter Floris vertelt over zijn ervaring in het avontuurlijke bos!
TIP: Check onze website voor meer informatie over leuke kinderfeestjes!
Het Grote Kabouterbos
Roggebotweg 21
8251 PS Dronten
Openingstijden
Woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag en zondag van 11.00 tot 20.00 uurIn de schoolvakanties ook op maandag & dinsdag
Prijs
Het kabouterpad kost €6,50 per kind.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
2turvenhoog festival
Hét festival voor de allerkleinste theaterfans. Check alle voorstellingen, datums en locaties in Almere.
Paasbrunch bij Aviodrome
Reserveer voor Tweede Paasdag een Paasbrunch mét entree tot Luchtvaartmuseum Aviodrome in 1 ticket.
City in the City
Een middag vol voetbalplezier tijdens City in the City in Almere Centrum.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Paaseitjes versieren zonder verf
Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!
Maak je eigen paastakken, maar dan anders!
Wat vliegt de tijd, het is al bijna Pasen! Om alvast een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.
10x leuke grappen voor 1 april!
Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?