Speurtocht Torenbosje
Een heerlijke speurtocht door de bosjes van het Torenbosje!
Het Torenbosje presenteert: De grote Ontdekkings(speur)tocht!
Het Torenbosje is geen uitgestrekt woud om in te verdwalen, maar wel een bosje met zij hele eigen verhaal. Volg de route om het verhaal te leren kennen. Onderweg ontdek je steeds meer en meer!
Deze speurtocht is heerlijk in de natuur en zeker geschikt om lekker met het gezin eropuit te gaan. Daarnaast is de tocht helemaal gratis!
Download de speurtocht online via de roze websitebutton!
TIP: kijk in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
De Kunstbus Tour
Kleur in Cultuur rijdt deze zomer door Almere met gratis creatieve workshops voor kinderen.
Kidsfun in Almere Centrum
Elke woensdag feest tijdens de zomervakantie in Almere Centrum met Kidsfun activiteiten.
Zomer à la Singer Laren
Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!
Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Suppen in Flevoland
Suppen: wij zijn helemaal fan van deze populaire watersport! Sinds een paar jaar is deze sport niet meer weg te denken. In Flevoland zijn steeds meer plekjes te vinden waar je een sup kunt huren en het water ontdekt vanaf het sup-board! Bekijk waar je kids deze zomer kunnen (leren) suppen!