Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

KidzKlix

Voor stoere kids vanaf 9 jaar: leer de mooiste foto's maken van de natuur tijdens jouw fotofeestje!

KidzKlix geeft op elke locatie in Nederland fotofeestjes aan kinderen vanaf 9 jaar oud. Kinderen komen tijdens het gezellige en leerzame feestje in aanraking met de mooiste natuur, en daarbij leren ze hoe belangrijk het is om er zuinig mee om te gaan!

De fotolocatie wordt in overleg bepaald, en natuurlijk staat ook plezier tijdens het maken van de foto’s voorop. Het kind kan zelf zijn vriendjes of vriendinnetjes uitnodigen, en wat lekkers voor alle kinderen regelen. De kinderen krijgen op de fotolocatie natuurfoto’s te zien om alvast even warm te draaien. Daarna mogen ze zelf aan de slag: iedereen krijgt een kindvriendelijke leencameraatje, en na de uitleg mag je daar de mooiste foto’s mee maken. 

In het natuurgebied mag je foto’s maken van alles wat jullie maar vinden. De fotograaf vertelt ondertussen interessante natuurweetjes en legt de kids uit hoe je daar een spannende foto van kunt maken. Na afloop worden de mooiste foto’s op een beamer bekeken!

Een hartstikke leuk én leerzaam feestje, als je het ons vraagt. Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: wist je dat Kidsproof Flevoland ook de leukste buitensport clubjes voor kids op een rijtje heeft gezet?

KidzKlix

Openingstijden Op aanvraag
Prijs Vanaf €175
Mail direct

Mail direct naar KidzKlix

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!

Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van, met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom Kleine Aap.

5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen

Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.

Spelletjes in de sneeuw

Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!

DIY: Zo maak je zelf sneeuw!

Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief