
Paviljoen de Oostvaarders
Ontbijten of lunchen met het unieke uitzicht over de Oostvaardersplassen bij Paviljoen de Oostvaarders!
Trek gekregen na een heerlijke wandeling door de prachtige natuur? Kom dan een hapje eten bij Paviljoen de Oostvaarders, ontbijten of lunchen met bijzonder uitzicht.
Geniet van het uitzicht vanuit het restaurant op het schitterende moerasgebied tussen Almere en Lelystad. Wil je weten wat er op de kaart staat? Wat niet! Ben je toe aan een kop koffie? Dat is er. Liever een borrel? Mag ook! Heb je trek? Ga voor een heerlijke tosti of Baguette met tonijn. Voor de kids is er een speciaal menu! Kom snel eens langs.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Benieuwd naar meer leuke en kindvriendelijke restaurants in Almere Buiten? Neem een kijkje in de rubriek Uiteten!
Stad & Natuur: Natuurbelevingcentrum Oostvaarders
Oostvaardersbosplaats 1
1336 RZ Almere
Openingstijden
Maandag t/m zondag van 10.00 – 17.00 uurPrijs
Voor prijzen, klik op de roze websitebutton.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x gratis uitjes in Flevoland
Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!

De leukste pompoenboerderijen in Flevoland
Als de herfst aanbreekt, kleuren de velden van Flevoland fel oranje door de pompoenen. Dit is dé ideale tijd om een van de vele gezellige pompoenboerderijen in de regio te bezoeken. Of je nu een perfecte pompoen wilt uitzoeken, leuke activiteiten voor de kinderen zoekt, of wilt genieten van heerlijke herfstgerechten, de boerderijen in Flevoland hebben voor ieder wat wils.
Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek
Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?