Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Almere Floats

Twee dagen waterpret tijdens Almere Floats, met sport op het Weerwater en muziek aan de Esplanade

Samen naar buiten en iets actiefs doen? Tijdens Almere Floats verandert het Weerwater in Almere Centrum twee dagen lang in een vrolijke plek vol watersport, muziek én gezelligheid. Een heerlijk zomers uitje met kinderen!

Wat is Almere Floats?

Op 4 en 5 juli draait alles om water, bewegen en buiten zijn. Rond het Weerwater en de Esplanade zie je overal activiteiten op en rond het water. Denk aan verschillende watersporten en demonstraties. Ondertussen hangt er een relaxte festivalsfeer op de kade.

Op zondag zorgt Ally blijft drijven voor extra gezelligheid. Met een DJ-booth en live artiesten aan het water is het hier echt een levendige plek. Wij zijn fan van dit soort zomerse events in Almere!

Waarom dit een fijn uitje is met kinderen:

✓ Watersportactiviteiten op en rond het Weerwater.
✓ Festivalsfeer met muziek en entertainment aan de Esplanade.
✓ Een buitenactiviteit midden in Almere Centrum.

Let op:

  • Zwemdiploma verplicht voor deelname aan wateractiviteiten
  • Deelname is gratis, maar vol = vol
  • Deelname is op eigen risico

Kom lekker rondkijken, wandelen langs het water en geniet van de sfeer.

Check het volledige programma of bij slecht weer de programmawijzigingen via de roze website button!

TIP: Benieuwd wat er nog meer te doen is deze zomer? Kijk in onze Uitagenda en ontdek de leukste evenementen en activiteiten voor het hele gezin!

Almere Centrum

Almere

Openingstijden 12:00 - 19:00 uur
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Almere Centrum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

City in the City

Voetbalactiviteiten, sportieve challenges en ontmoet de Almere City FC spelers in Almere Centrum.

Paasbrunch bij Aviodrome

Reserveer voor Tweede Paasdag een Paasbrunch mét entree tot Luchtvaartmuseum Aviodrome in 1 ticket.

Kleuterbios: Mike & Molly Vieren Feest

Gezellig met je kleintje(s) naar de Kinepolis Kleuterbios; een heel speciaal weekenduitje!

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

KreaDoe Lentefestival met je kids, superleuk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

2turvenhoog: hét theaterfestival voor de (aller)kleinsten!

Met theater, dans en muziek en nog veel meer. Check alle voorstellingen en locaties van 27 maart t/m 7 april in Almere.

Paaseitjes versieren zonder verf

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!

Maak je eigen paastakken, maar dan anders!

Wat vliegt de tijd, het is al bijna Pasen! Om alvast een beetje het Paasgevoel te krijgen hebben we 3 vrolijke Paastak varianten bedacht. Net even anders en leuk om samen met de kinderen te maken.

10x leuke grappen voor 1 april!

Je kinderen in de maling nemen... klinkt niet aardig maar deze grapjes zullen ze vast waarderen! Of zullen zij jóu vandaag te slim af zijn?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief