Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Camping KomGenieten

Een heerlijke locatie voor een toffe vakantie met het gezin!

De naam zegt het al, camping KomGenieten zorgt er voor dat jij optimaal kunt genieten van een heerlijke vakantie in de natuur!

De camping ligt 5 kilometer van de Weerribben. Hier kun je lekker in een bootje stappen of heerlijk gaan wandelen en fietsen. Nog dichterbij is het Kuinderbos. Trek je helemaal terug in de natuur en ga er lekker wandelen, fietsen of mountainbiken!
De camping zelf biedt ook verschillende leuke arrangementen voor families, bedrijven en vriendengroepen. Zo hebben ze ook het Dafjesarrangement waar je een dafje kunt huren. Hiermee kun je lekker mee op stap. Genoeg te doen dus!

Camping KomGenieten is een groene camping. Drukte, grootschalige faciliteiten en animatie vind je er dus niet. Je kunt je er juist lekker terugtrekken in de natuur! Voor de kids zijn er 2 leuke speeltuinen, een tafeltennistafel en een basketbalplek waar ze lekker los kunnen gaan.

Interesse of meer informatie? Klik dan op de roze websitebutton voor meer informatie!

TIP: kijk in onze uitagenda voor leuke opkomende uitjes bij jou in de buurt!

Camping Kom Genieten

Kuinderweg 52

8315 PX Luttelgeest

Prijs zie roze websitebutton
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Meer inspiratie

Meivakantie bij Indoor Mountainbike!

Actief uitje bij Indoor Mountainbike Almere in de meivakantie met speciale Moederdag actie!

Naar Kinepolis in de meivakantie!

Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in Almere tijdens de meivakantie?

Dolfijne meivakantiekorting!

Ontdek de wondere waterwereld van dichtbij in het Dolfinarium. Nu voor 5 personen maar 75 euro entree.

Samen klimmen in de meivakantie!

Lekker klimmen in het voorjaarszonnetje bij klimbos Fun Forest Almere.

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium

Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!

Koningsdag 2026: wat is er allemaal te doen in Flevoland?

Met Koningsdag kleurt het hele land oranje. Hier vind je een overzicht van leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids!

Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon

Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief