Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Baby’s en Boekjes

Een geweldige start voor de taalontwikkeling bij De Nieuwe Bibliotheek Almere.

Wist je dat voorlezen een geweldige manier is om de taalontwikkeling van je baby te stimuleren?

Hoe eerder kleintjes in aanraking komen met taal, hoe beter het is voor hun ontwikkeling!
Daarom is Baby’s en Boekjes in De Nieuwe Bibliotheek (op verschillende locaties) de ideale gelegenheid: een heerlijke en gezellige voorleesactiviteit speciaal voor baby’s van 0 tot 2 jaar.

Tijdens deze leuke bijeenkomsten genieten ouders en baby’s samen van betoverende verhalen en ontdekken kleurrijke boekjes.
Er worden niet alleen mooie verhalen voorgelezen, maar ook waardevolle tips en creatieve ideeën gedeeld om thuis op een speelse manier met taal aan de slag te gaan.

Voorlezen wordt zo nog leuker en spannender voor zowel ouder als kind!

Kom gezellig langs en ontdek hoe belangrijk en plezierig voorlezen al vanaf jonge leeftijd kan zijn. En het mooiste? Meedoen is helemaal gratis!

Meer informatie over de verschillende locaties en aanmelden? Klik dan op de roze website button!

Tip: bekijk ook eens onze Eropuitpagina voor meer leuke uitjes in Flevoland!

Data:

  • donderdag 19 juni 2025
  • woensdag 25 juni 2025
  • vrijdag 27 juni 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

De Nieuwe Bibliotheek Stad

Stadhuisplein 101

1315 XC Almere

Openingstijden Verschillende locaties en tijdstippen.
Prijs Gratis, wel aanmelden.
Mail direct

Mail direct naar De Nieuwe Bibliotheek Stad

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Festival BuitenLOL 2025

Het is feest op De Kemphaan, want Stad & Natuur organiseert te gekke activiteiten voor alle kids!

Music & Play: muziekles en schilderworkshop

Beleef een inspirerende, creatieve zaterdag bij SALTY Junior in Almere!

De Grote Show: theater door kids

Kleur in Cultuur presenteert een bijzonder theaterweekend vol magie en talent

Familievoorstelling: Molletje Bim 2+

Een vrolijk avontuur vol muziek, vriendschap en durf bij De Nieuwe Bibliotheek Almere!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x leuke vakantiekampen voor deze zomer

Op zoek naar een zomerkamp waar je kind plezier maakt, nieuwe dingen ontdekt en daarna met een grote glimlach thuiskomt? In Flevoland en net daarbuiten zijn er volop toffe kampen te vinden, van sport en natuur tot muziek en theater. Wij hebben de leukste voor je verzameld!

Een originele Vaderdag!

Op vaderdag zijn de kids de baas! Na een stevig ontbijt ontvoer je je vader om samen met jou supertoffe buitendingen te doen die jij hebt bedacht. Tip: betrek je moeder of iemand anders in het complot, om je even te helpen ;-). Veel plezier!

Leuke tips voor vaderdag!

Vaderdag is dé dag om papa eens even flink in het zonnetje te zetten. Want ook jij hebt toch de leukste, de liefste en de fijnste papa van de hele wereld?

Kidsproof Kletspraat Vaderdag

Wat vind jij het allerliefste aan papa? En zou hij een geheim supertalent hebben? Op de Kidsproof Kletspraat Vaderdag staan een heleboel vrolijke vragen om aan je kinderen te stellen met Vaderdag. Dat wordt een super gezellige dag!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief