Spaans kindervoorleesuurtje
Een speels en Spaans leesuurtje voor kinderen in De Nieuwe Bibliotheek Stad!
Maak kennis met de Spaanse taal
Elke eerste woensdag van de maand is er in De Nieuwe Bibliotheek in Almere Stad een Spaans voorleesuurtje voor kinderen. In het uur wordt er op een speelse manier kennis gemaakt met de Spaanse taal. Dit gebeurt door te luisteren, lezen en te spreken. Kinderen vanaf 4 tot 8 jaar zijn welkom.
Voor meer informatie klik op de roze button.
Adiós!
Tip: bekijk ook eens onze Eropuitpagina voor meer leuke uitjes in Flevoland!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
De Nieuwe Bibliotheek Stad
Stadhuisplein 101
1315 XC Almere
Openingstijden
Vanaf 15.30 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Stoere buitenactiviteiten
Ontdek op het buitenterrein van het NMM de prachtige natuur en doe mee met stoere activiteiten
De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen
Een knotsgekke theatervoorstelling van Meneer Monster in Theater ’t Voorhuys
Familievoorstelling Diep (9+)
Een bijzondere theaterervaring onder zee, bij Kunstlinie AlmereBlogs & inspiratie
Alle blogs
Een dagje spetterpret met je kids in het Dolfinarium
Vorig jaar zomer gingen onze Kidsproof reporters naar het waterdierenpark Dolfinarium Harderwijk. En eerlijk is eerlijk… we hadden niet verwacht dat we zó dicht bij zeezoogdieren zouden komen in Nederland!
Deze meivakantie-uitjes in Flevoland spannen écht de kroon
Koningsdag, Bevrijdingsdag, Moederdag en natuurlijk de meivakantie… extra veel leuke momentjes om gezellige dingen samen te doen met je kids. Wij verzamelden deze pareltjes.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!